Apartmán s kúpeľňou blízko centra, Braneckého, Nitra

320 €/mes.


Voľné od: 07.06.2024
Typ: Na prenájom
Druh: Apartmán
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 13 m2

Українською: cutt.ly/oF7SjV2
На русском: cutt.ly/FF7SvKZ
In English: cutt.ly/XF7SWLP

Videoobhliadka bytu: youtu.be/fOyGIV0bOH4
Ponúkame druhý apartmán vo videu

Apartmán je k dispozícii od 07.06.2024, je vhodný len pre 1 osobu

Ponúkame na prenájom apartmán v rodinnom dome (13 m2) so samostatným vchodom nad kancelárskymi priestormi v meste Nitra na Braneckého ulici. Rodinný dom sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta s výbornou dostupnosťou výjazdu na diaľnicu. Zastávka mestskej hromadnej dopravy je vzdialená 5 min pešou chôdzou.

Občianska vybavenosť: Tesco Hypermarket, fitness centrum, lekáreň, reštaurácie a vinotéka.

Na poschodí sa nachádzajú 3 ubytovacie jednotky. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je izba, súkromná kúpeľňa a predchodba. V izbe sú dve samostatné lôžka, nočný stolík, TV, písací stôl so stoličkou a kreslo. Kúpeľňa disponuje toaletou, sprchovým kútom a umývadlom.

K dispozícii k užívaniu sú aj spoločné priestory na poschodí: kuchyňa s jedálenským stolom, chodba s posedením a priestranná spoločenská miestnosť. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: indukčnou varnou doskou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnkou, chladničkou a mrazničkou. V apartmáne sa nachádza aj práčka.

V exteriéri je vonkajšie posedenie a parkovanie.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 320€/mesiac/izba s kúpeľňou (cena je vrátane energií rátaných pre jednu osobu a internetu). V prípade záujmu je možné vybaviť Vám parkovanie za príplatok po dohode s majiteľom. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814   Ema Mészárosová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape