REZERVOVANÁ Garsónka s pivnicou na Chrenovej v Nitre

395 €/mes.


Voľné od: 28.09.2022
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 20 m2

In English: cutt.ly/iWYiaUW
На русском: cutt.ly/fWYixyj
Українською: cutt.ly/tCKRNya

Videoobhliadka bytu: youtu.be/jtsEcEW5Zak
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/TWTS8Td

Ponúkame na prenájom garsónku (20 m2) s pivnicou (4 m2) na Tribečskej ul. na Chrenovej v Nitre. V blízkosti sa nachádza Lidl, N-Centro, potraviny, poliklinika, reštaurácie, detské ihriská, materská škola, základná škola, fitnes centrum, tenisové kurty a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 3. poschodí 3-poschodového bytového domu bez výťahu.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladnička, varná doska, mikrovlnná rúra a kanvica. K dispozícii je taktiež práčka. Parkovanie je dostupné na verejnom parkovisku priamo pred bytovým domom. Bytový dom NEMÁ výťah.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 395€/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape