Garsónka v novostavbe s vlastným parkovaním na Čermáni v Nitre

445 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 27 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA 

In English: cutt.ly/MKRi6EO
На русском: cutt.ly/EKRi4ai
Українською: cutt.ly/vKRi0xd

Byt je voľný ihneď
Videoobhliadka bytu: youtu.be/gnPU7DnXWwY

Ponúkame na prenájom moderne zariadenú garsónku (27 m2) s vlastným parkovacím miestom v novostavbe na Matičnej ulici na Čermáni v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, mestská hala, pošta a zastávka. Byt sa nachádza na 2.p (z celkovo 5.p.). Bytový dom má výťah. K bytu prislúcha vlastné parkovacie miesto.

Byt je kompozične rozdelený na izbu s kuchynským kútom a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, keramickou varnou doskou a digestorom. V byte sa nachádza práčka. Byt sa prenajíma kompletne zariadený a poskytuje dostatok úložného priestoru vďaka vstavanej skrini.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 445 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv, internetu a vlastného parkovacieho miesta). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape