VIDEO: Moderný 3-izbový byt s 2 balkónmi Kollárova ul., Nitra

650 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 78 m2

In English: bit.ly/3pRkHiK
На русском: bit.ly/3ft0I5n

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA 

Videoobhliadku bytu nájdete na adrese: youtu.be/7W44Doqi4Rw
Byt je k dispozícii od 15.12.2020

Ponúkame na prenájom priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt (78m2) s 2 balkónmi na Kollárovej ulici v Nitre s krásnym výhľadom na Staré mesto a Zobor. V tesnej blízkosti sa nachádza Hypermarket, detské ihrisko, fitness a zastávka. Byt sa nachádza na 8.p (z celkovo 12.p.). Bytový dom má 1 výťah. 

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu izbu s jedálňou, spálňu, nepriechodnú izbu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička, umývačka riadu a plynová varná doska, elektrická pec. V byte je dostatok úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam. Momentálne sa byt prenajíma zariadený, ale v prípade záujmu môžeme nábytok v byte doplniť Vaším, aby ste sa v byte cítili príjemne a komfortne. 

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 650 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape