3D a VIDEO: Nezariadený 3-izbový byt na ulici Nábrežie Mládeže na Chrenovej v Nitre

595 €/mes.


Typ: Na prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 65 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA 

In English: cutt.ly/AcXKxl2
На русском: cutt.ly/BcXJ7S8

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/ivCkgXw
Videoobhliadku bytu nájdete: youtu.be/929xP1PvMSI

Byt je voľný ihneď

Ponúkame na prenájom nezariadený 3-izbový byt (65m2) s pivnicou v tichom prostredí na Nábreží Mládeže na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza Max, N-centro, potraviny, detské ihrisko, materská škola, základná škola, zastávka. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí (z celkovo 3.p.).

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 2 nepriechodné izby, 1 priechodnú izbu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená – vstavaná chladnička s mrazničkou, plynová varná doska, vstavaná elektrická pec, mikrovlnná rúra, umývačka riadu. V byte je dostatok úložného priestoru vďaka vstavanej skrini v jednej izbe.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 595 eur/mesiac (cena je vrátane energií,tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102     Jitka Fleková

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape