Priestranný 2-izbový byt v Bratislave – Petržalka

670 €/mes.


Voľné od: 01.02.2023
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 52 m2

Byt je voľný od 01.02.2023

In English: cutt.ly/4Rb6w2R
На русском: cutt.ly/JRb6iO0
Українською: cutt.ly/mZnBRE6

Videoobhliadka bytu: youtu.be/U3RkiFpj-JA
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/gGNlT7j

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt (52 m2) v príjemnej lokalite pri Ekonomickej univerzite na Polereckého ulici v Petržalke. Byt sa nachádza v tichej časti neďaleko centra a má výbornú polohu. V blízkosti je LIDL, dostihová dráha, reštaurácie, pošta. Dobrá dostupnosť do mesta i na obchvat. Sú tu bohaté možnosti kultúrneho aj športového využitia. Byt sa nachádza na 8 poschodí (z celkovo 8.p.). Bytový dom má výťah.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu,  spálňu,  kuchyňu, obývačkou, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Byt je moderne zariadený s množstvom úložného priestoru. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi: chladničkou, mrazničkou, elektrickou rúrou,  plynovým sporákom, základné vybavenie kuchyne (riady + príbory). V byte sa nachádza aj práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 670 eur/mesiac (cena je vrátane energií, UPC internetu a televízie). Internet a televízia SWAN. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714 Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape