Samostatná izba s balkónom na Chrenovej v Nitre

200 €/mes.


Voľné od: 01.07.2022
Typ: Na prenájom
Druh: Izba
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 16 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/2KAjAht
На русском: cutt.ly/YKAjQAr
Українською: cutt.ly/DKAjUtZ

Videoobhliadka bytu: youtu.be/-SKtUeoh8tw
Izba č.3 je k dispozícii od 01.07.2022

Ponúkame na prenájom samostatnú izbu s balkónom v priestrannom 3-izbovom byte (77m2) na Tribečskej ulici na Chrenovej v Nitre. Izba je vhodná iba pre 1 osobu. V tesnej blízkosti sa nachádza základná škola, materská škola, detské ihrisko, Lidl, N-Centro, poliklinika, lekáreň a zástavka. Byt sa nachádza na 6.p (z celkovo 12.p.). Bytový dom má 2 výťahy. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu s jedálňou, 3 samostatné nepriechodné izby, šatník, kúpeľňu s toaletou a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a plynovým sporákom s elektrickou rúrou. V byte sa nachádza práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu za izbu je 200 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape