REZERVOVANÝ Zariadený 1-izb. byt na ul. Ľudovíta Okánika na Chrenovej, Nitra

420 €/mes.


Voľné od: 01.08.2022
Typ: Na prenájom
Druh: 1-izbový byt
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 32 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/nQncGVX
На русском: cutt.ly/NQncXOi
Українською: cutt.ly/8JHWzj0

Byt je k dispozícii od 01.08.2022
Videoobhliadka bytu: youtu.be/T3_gAmxzU8g

Ponúkame na prenájom zariadený 1-izbový byt (32 m2) na ul. Ľudovíta Okánika na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza materská škola, základná škola, stredná škola, detské ihrisko, obchodné centrá Max a N-Centro, pub, reštaurácie, potraviny a zastávka MHD. Byt sa nachádza na 12.p (z celkovo 13.p.). Bytový dom má 3 výťahy. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, samostatnú izbu a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou. V byte sa nachádza práčka. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. 

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 420 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv, internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape