Zrekonštruovaná garsónka s pivnicou na Klokočine v Nitre

480 €/mes.


Доступне вже зараз
Тип: В оренду
Типу: Квартира-студія
Хвороба: Повна реконструкція
Корисна площа: 24 m2

In English: cutt.ly/uIb7RMy
На русском: cutt.ly/5Ib7DtU

Byt je k dispozícii ihneď

Videoobhliadka bytu: youtu.be/5f3q8AY7YyE
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/qIn4Hd6

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovanú garsónku (24 m2) s pivnicou na Čajkovského ulici na Klokočine v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza lekáreň, materská škola, bar, reštaurácia, bowlingový klub, Kaufland, Lidl, Billa a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 5. poschodí 12-poschodového bytového domu s 2 výťahmi.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladnička, indukčná varná doska, elektrická rúra a digestor. V byte sa nachádza práčka. Byt má vonkajšie elektrické žalúzie a LED osvetlenie s diaľkovým ovládaním. K dispozícii je tiež android smart tv s otočným stojanom.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby, alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 480€/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape