Voľný priestor vhodný ako štúdio, ordinácia, ateliér, Braneckého, Nitra

790 €/mes.


Voľné od: 01.01.2024
Typ: Na prenájom
Druh: Obchodné priestory
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 150 m2

English: t.ly/6MM_e 
На русском: t.ly/sZt8y 
Українською: t.ly/yJOQ_ 

Priestor je k dispozícii od 01.01.2024
Videoobhliadka priestoru: youtu.be/g_2kYQO87T4?feature=shared

Ponúkame Vám na prenájom nezariadený priestor so 4 samostatnými miestnosťami (150 m2) v širšom centre Nitry, s vonkajším posedením a parkovaním na Braneckého ulici. Priestor využiteľný ako ordinácia, ambulancia, ateliér alebo štúdio. Objekt sa nachádza na prízemí a v suteréne rodinného domu so samostatným vchodom. Poschodie nad objektom je využívané ako nájomný byt. V tesnej blízkosti sa nachádza výjazd na diaľnicu, obchodné centrum, fitness centrum, lekáreň, reštaurácia, autoumyváreň a autobusová zastávka.

Priestor je dispozične rozdelený na chodbu, 3 uzamykateľné nepriechodné miestnosti, kuchyňu, kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou, samostatnú toaletu a priestranný suterén (možnosť využiť ako ďalšiu nepriechodnú uzamykateľnú miestnosť ). Dve miestnosti je možné prepojiť odstránením priečky medzi nimi. Kuchyňa je kompletne vybavená – indukčná varná doska, chladnička s mrazničkou a riad. V jednej miestnosti sa nachádza držiak na projektor. Každá miestnosť má klimatizáciu (okrem suterénu).

Nábytok na fotkách nie je súčasťou prenájmu.

V exteriéri je vonkajšie posedenie a parkovanie s elektricky ovládanou posuvnou bránou. Po dohode je možné aktivovať vlastné zabezpečovacie zariadenie.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 790€/mesiac (cena je vrátane energií, internetu a parkovacieho miesta). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814 Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape