Vyberte si bývanie v tichej lokalite a vychutnávajte si výhody klimatizácie a vonkajších elektrických žalúzií

680 €/mes.


Voľné od: 01.06.2024
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 63 m2

English: rb.gy/kdufz
На русском: rb.gy/ipgv5
Українською: rb.gy/282qt

Byt je k dispozícii od 01.06.2024

3D virtuálna obhliadka: rb.gy/8jzg1
Videoobhliadka bytu: youtu.be/HeVe9TLVUwU

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 3-izbový byt (63m2) na Murániho ulici na Klokočine v Nitre. Deti odvediete do školy hneď za rohom a ostane Vám tak čas aj na kávičku na slnečnom balkóne. Zabavíte ich na detskom ihrisku v tesnej blízkosti bytu. Poruke máte taktiež materskú školu, kaderníctvo, potraviny a zastávku MHD. V horúcich letných dňoch sa o Vaše pohodlie postarajú vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizácia. Byt sa nachádza na 3. poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom.

Kompozične je rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 2 nepriechodné izby, 1 priechodnú izbu a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladnička, umývačka riadu, plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra. V byte je dostatok úložného priestoru.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 680€/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape