REZERVOVANÁ Zrekonštruovaná garsónka na Chrenovej v Nitre

390 €/mes.


Voľné od: 18.12.2022
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 19 m2

English: cutt.ly/Z1rz7dY
На русском: cutt.ly/H1rxaWZ
Українською: cutt.ly/J1rxISG

Byt je k dispozícii od 18.12.2022
Videoobhliadka bytu: youtu.be/rELf1z7eaD0

Ponúkame na prenájom zariadenú, zrekonštruovanú garsónku (19 m2) na Chrenovej, ul. Trieda Andreja Hlinku v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny Coop Jednota, obchodný dom N-centro, detské ihrisko, materská škola, základná škola, univerzity a zastávka MHD. Byt sa nachádza na 7.poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladničkou, elektrickou varnou doskou s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, práčkou a kanvicou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený a zrekonštruovaný.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 390 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 828 814   Karin Palkovičová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape