Zrekonštruovaná garsónka s klimatizáciou na Chrenovej v Nitre

460 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Garsónka
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 19 m2

English: tinyurl.com/uexs7zdz
На русском: tinyurl.com/mspe6zsn
Українською: tinyurl.com/mup8vpvv

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/4hrd9uvc
Videoobhliadka bytu: youtu.be/kv4ZtcHzB_8

Ponúkame na prenájom zrekonštruovanú, moderne zariadenú garsónku (19 m2) s pivnicou (2,3 m2) v príjemnom prostredí na Ďumbierskej ulici na Chrenovej v Nitre. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, potraviny, športový areál, poliklinika, lekáreň, výstavisko Agrokomplex a autobusová zastávka. Byt je umiestnený na 7. poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie. Byt je vhodný len pre 1 osobu.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, izbu s kuchyňou a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: indukčnou  varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou a umývačkou riadu.

Práčka momentálne nie je k dispozícii, v prípade záujmu Vám ju zabezpečíme. Byt disponuje klimatizáciou. Vstavaná skriňa na chodbe poskytuje dostatok úložného priestoru.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 460€/mesiac (cena je vrátane energií, Tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102   Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape