REZERVOVANÝ Zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom a pivnicou neďaleko mestského parku v Nitre

490 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 1-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 37 m2

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA

In English: cutt.ly/eZe6UTU
На русском: cutt.ly/vZe6Pe0
Українською: cutt.ly/cZe6SaR

Byt je k dispozícii ihneď
Videoobhliadka bytu: youtu.be/8-zp92ZUeU0

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt (37 m2) s balkónom (3 m2) a pivnicou (2 m2) neďaleko mestského parku na Vodnej ulici v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádza kaviareň, Lidl, stomatologické ambulancie, lekáreň, reštaurácia, fitness centrum, detské ihrisko, gymnázium, materská škola a zastávka MHD. Byt sa nachádza na 3. poschodí (z celkovo 5.p.). Bytový dom má výťah. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, samostatnú izbu a kúpeľňu s toaletou. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, indukčnou varnou doskou s elektrickou rúrou a umývačkou riadu. V byte sa nachádza práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby, alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu je 490€/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape