Zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou a balkónom v centre mesta

630 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 56 m2

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: t.ly/zJfK5 
Videoobhliadka bytu: youtu.be/n7YGafnpF3g

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt (50 m2) s balkónom (2 m2) a lodžiou (4 m2) na Stavbárskej ulici v Nitre. V blízkosti bytového domu sa nachádzajú fitness centrá, detské ihrisko, lekáreň, reštaurácia, supermarket Tesco, potraviny a autobusová zastávka. Byt je umiestnený na 1. poschodí 3-poschodového bytového domu bez výťahu. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu s balkónom, obývaciu miestnosť, spálňu s lodžiou, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, elektrickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. K dispozícii je tiež práčka.

V obývacej miestnosti je nainštalované ozvučenie pre kvalitnejší zážitok z hudby a filmov – 2 reproduktory v prednej časti a 2 reproduktory v zadnej časti. Posteľ v spálni je možné rozložiť na 2 samostatné postele.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 630€/mesiac (cena je vrátane energií, TV Magio M a internetu Magio L). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape