VIDEO: Zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, pivnicou a garážou na prenájom, Clementisova, Nitra

650 €/mes.


Typ: Prenájom
Druh: 3 izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 76 m2

In English: bit.ly/3gPLaYi
На русском: bit.ly/2QGNvdt

INZERÁT JE AKTUÁLNY AŽ DO ZMAZANIA
Videoobhliadka bytu: https://youtu.be/ElQAGi0S8-Q

Byt je voľný od 01.10.2020

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný priestranný kompletne zariadený 3-izbový byt (76 m2) s 2 balkónmi, s pivnicou a s garážou na Clementisovej ulici na Chrenovej v Nitre. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, obchodné centrum MAX, OBI, posilňovňa, materská škola, základná škola, ihrisko, zastávka. Byt sa nachádza na 3.p (z celkovo 3.p.).

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, 3 nepriechodné izby, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená – chladnička, plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica. V byte je dostatok úložného priestoru. V byte sa nachádzajú vonkajšie elektrické žalúzie.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Kľudne nás kontaktujte kedykoľvek, radi Vás uvítame na obhliadkach. Celková cena nájmu bytu je 650 eur/mesiac (cena je vrátane energií, tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Zdielať

Video

Nehnuteľnosť na mape