REZERVOVANÝ Zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou pivnicou na Klokočine v Nitre

695 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 67 m2

In English: cutt.ly/wMnQz83
На русском: cutt.ly/aMnQQ6k
Українською: cutt.ly/nMnQT0X

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/ZMtZtec
Videoobhliadka bytu: youtu.be/0EQfdNMNujk

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt (67 m2) s veľkou pivnicou (5 m2) na Jurkovičovej ulici na Klokočine v Nitre. V blízkosti bytu sa nachádza reštaurácia, supermarkety Billa, Lidl, Kaufland, obchody, poliklinika, pošta a zastávka MHD. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 5-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, obývaciu miestnosť, kuchyňu, spálňu, samostatnú izbu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou a mikrovlnnou rúrou. V byte je práčka.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 695 €/mesiac (cena je vrátane energií a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape