Zrekonštruovaný 4-izbový byt s balkónom a klimatizáciou na Chrenovej v Nitre

790 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 4-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 81 m2

English: tinyurl.com/5fdd49zx
На русском: tinyurl.com/bdfwvmca
Українською: tinyurl.com/4b6cxxzj

Byt je k dispozícii ihneď

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/4t58v5dm
Videoobhliadka bytu: youtu.be/6BjiYkAHefo

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 4-izbový byt (81 m2) s balkónom (2 m2) a pivnicou (1 m2) na Triede Andreja Hlinku na Chrenovej v Nitre. Byt je umiestnený na 7. poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škola, stredná škola, univerzity, detské ihrisko, botanická záhrada, obchodné centrum Centro a autobusové zastávky. Centrum mesta je vzdialené 10 minút pešo. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť s balkónom, a 3 samostatné izby. Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: vstavanou elektrickou varou doskou s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, vstavanou mikrovlnnou rúrou, digestorom, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu. Byt je klimatizovaný a disponuje tiež práčkou.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 790 €/mesiac (cena je vrátane energií, Tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape