Zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom a pivnicou pri parku, Vodná ul., Nitra

650 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 54 m2

Byt je k dispozícii ihneď

In English: cutt.ly/HWWvPKC
На русском: cutt.ly/CWWvSWb
Українською: t.ly/fKV_

Videoobhliadka bytu: youtu.be/xzGVZ8pWG58
3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/QWvA8qB

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt (54 m2) s balkónom a pivnicou pri parku na Vodnej ul. v Nitre. V blízkosti sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, potraviny, Lidl, fitnes centrá, zubná ambulancia, cyklotrasa, mestský park a autobusová zastávka. Byt sa nachádza na 1. poschodí 4-poschodového bytového domu bez výťahu.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu miestnosť s balkónom, spálňu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: vstavaná chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, umývačka riadu. K dispozícii je taktiež práčka a Soundbar.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 650 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102   Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape