Nový, vkusne zariadený 2-izbový byt s terasou, záhradkou a pivnicou v Trnave

750 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Novostavba
Úžit. plocha: 82 m2

Byt je k dispozícii ihneď

English: tinyurl.com/yaak6668
На русском: tinyurl.com/mtada6kf
Українською: tinyurl.com/znpsp9ca

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/yvsm43zx
Videoobhliadka bytu: youtu.be/XK8OhUOB3CI

Ponúkame na prenájom nadštandardne vybavený 2-izbový byt (50 m2) s terasou (8 m2), záhradkou (9 m2) a pivnicou (15 m2) na ulici Jozefa Adamca (Sama Chalupku) v Trnave. V blízkosti bytu sa nachádzajú potraviny a autobusová zastávka. Byt je umiestnený na prízemí 2-poschodového bytového domu bez výťahu. K bytu prislúcha vlastné parkovacie miesto.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, obývaciu miestnosť prepojenú s kuchyňou, spálňu, kúpeľňu s toaletou a terasu so záhradkou. Kuchyňa je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, digestorom a kávovarom. Okrem štandardnej výbavy bytu sa o Vaše pohodlie postará tiež klimatizácia v obývacej miestnosti a spálni, bidetová sprcha, tienidlo na terase, automatické žalúzie a soundbar. Byt je vybavený aj práčkou a tyčovým vysávačom.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 750 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102 Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape