REZERVOVANÝ Priestranný 2-izbový byt s pivnicou – Bratislava, Ružinov

690 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 2-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 61 m2

Byt je k dispozícii ihneď

In English: tinyurl.com/4drjwdvj
На русском: tinyurl.com/2s3s6rfw
Українською: tinyurl.com/3wb8cw6s

3D virtuálna obhliadka: cutt.ly/Qw7CGYsA
Videoobhliadka bytu: youtu.be/lkcWkZKqnMM

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt (61,48 m2) v príjemnej lokalite na Chlumeckého ulici v Bratislave – Ružinov. Byt sa nachádza v tichej časti. V tesnej blízkosti sa nachádza LIDL i rôzne možnosti na športovanie. Zastávka MHD Chlumeckého je 6 min pešou chôdzou. Výborná poloha v blízkosti Ružinovskej nemocnice a DK Ružinov (do 10 min MHD), robí túto lokalitu vyhľadávanou. Byt sa nachádza na prízemí  8-poschodového bytového domu.

Byt prešiel rekonštrukciou. Kompozične je rozdelený na vstupnú chodbu, malú miestnosť so skriňou, dve samostatné izby, kuchyňu a kúpeľňu s toaletou. Izby sú svetlé a byt je kompletne zariadený. Kuchyňa je nová a plne vybavená spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, základné vybavenie kuchyne (riady + príbory). V byte sa nachádza aj práčka a televízia. Je tu dostatok úložného priestoru. K bytu prislúcha pivnica.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke.  Celková cena nájmu je 690/mesiac (cena je vrátane energií, internetu aj televízie Orange). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 905 747 714  Martina Sýkorová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape