Rodinný dom s priestrannou pivnicou a veľkometrážnou záhradou pod Zoborom v Nitre

990 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: Rodinný dom
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 1150 m2

Dom je k dispozícii ihneď

English: tinyurl.com/yb46srn5
На русском: tinyurl.com/ycx7hr6j
Українською: tinyurl.com/4fhe3vvc

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/yckk4e82
Videoobhliadka domu: youtu.be/wGa5P6Ui9hk

Ponúkame na prenájom rodinný dom (128 m2) s priestrannou pivnicou (64 m2) a veľkou záhradou (959 m2) na Kamennej ulici v Nitre, mestská časť Zobor. Nachádza sa v príjemnom prostredí, kde si môžete vychutnať ticho a súkromie. Dom je prízemný, povala slúži ako úložný priestor. Parkovanie je možné vo dvore za elektricky posuvnou bránou na diaľkové ovládanie.

Dom je rozdelený na kuchyňu s jedálňou, špajzu, obývaciu miestnosť, nepriechodnú spálňu, nepriechodnú izbu, kúpeľňu s toaletou a pivnicu s 4 miestnosťami. K dispozícii je tiež povala, ktorú je možné využívať ako úložný priestor. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi: chladničkou s mrazničkou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou a digestorom. V izbe pri kuchyni sa nachádza rozkladacia pohovka. Práčka je k dispozícii v suteréne, kde sa nachádza aj ďalšia toaleta. Možnosť využívať alarm s výstrahou cez SMS na zvolené tel. číslo.

V exteriéri sa nachádza vonkajšie posedenie so samostatne stojacim krbom, exteriérová sprcha a studňa. Východ do záhrady je možný aj cez kuchyňu.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu domu je 990 €/mesiac (cena je vrátane energií, Tv a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102  Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape