Zrekonštruovaná nezariadená kancelária v centre Nitry

335 €/mes.


Доступне вже зараз
Тип: В оренду
Типу: Офісне приміщення
Хвороба: Повна реконструкція
Корисна площа: 28 m2

Ponúkaný priestor je k dispozícii ihneď

Ponúkame na prenájom nezariadený (s možnosťou zariadenia) kancelársky priestor (27,82 m2) na ulici Štefánikova trieda v centre Nitry. Blízko budovy sa nachádza obchodné a multifunkčné centrum Polygon, obchodné centrum Mlyny, autobusová a železničná stanica, nemocnica, reštaurácia, potraviny, Okresný úrad, Mestský úrad, Úrad práce a zastávka MHD. Pešia zóna je vzdialená 6 minút pešo. Miestnosť sa nachádza na 1. poschodí 2-podlažnej budovy bez výťahu.

Kancelária sa prenajíma bez zariadenia. V prípade záujmu je možné na Vaše náklady požiadať o zariadenie priestorov. Parkovanie je zabezpečené sklopnou parkovacou zábranou na kľúč. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo pred vchodom do budovy. Takisto je k dispozícii uzamknutý priestor na odkladanie bicyklov.

V celej budove je zavedený bezpečnostný systém napojený na pult centrálnej ochrany (bezpečnostná služba).

Priestor tvorií 1 kancelárska miestnosť, kuchynský kút, chodba s priestrannou skriňou a toaleta. Kúrenie je centrálne. Okrem toho je tiež možné prenajať si miestnosť s trezorom, či sklad – v budove sa nachádzajú veľké pivničné priestory a podkrovie, ktoré sú taktiež k dispozícii na prenájom.

Za príplatok je možné požiadať o upratovacie služby (dohodou). V cene je zahrnuté upratovanie spoločných priestorov. Internet nie je zahrnutý v cene nájmu. Výhodou týchto priestorov sú dobré susedské vzťahy a minimálna fluktuácia nájomníkov.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Cena nájmu je 282 €/mesiac (pre neplatcu DPH) + energie 53 €(záloha)/mesiac. S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 903 270 001 Jozef Ábel

Zdielať

Nehnuteľnosť na mape