Zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou na Čermáni v Nitre

750 €/mes.


Voľný ihneď
Typ: Na prenájom
Druh: 3-izbový byt
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Úžit. plocha: 84 m2

Byt je k dispozícii ihneď

In English: tinyurl.com/ex9m3sv4
На русском: tinyurl.com/4ae6ruet
Українською: tinyurl.com/bdzehjdv

3D virtuálna obhliadka: tinyurl.com/yr6z2sha
Videoobhliadka bytu: youtu.be/uYiz4_Is5dY

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt (81 m2) s lodžiou (3 m2) na Hlbokej ulici na Čermáni v Nitre. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, materská škola a autobusová zastávka. Byt je umiestnený na 5. poschodí 7-poschodového bytového domu s výťahom. K dispozícii je verejne dostupné parkovanie.

Byt je kompozične rozdelený na vstupnú chodbu, kuchyňu so špajzou, obývaciu miestnosť, spálňu, detskú izbu, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Kuchyňa je kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu a kanvica. Súčasťou vybavenia bytu sú práčka so sušičkou a vstavaná skriňa v spálni. Okrem uvedeného vybavenia ponúka tento byt viacero výhod: bio krb v obývacej miestnosti, automatický ventilátor v kúpeľni (zapína sa automaticky pri prekročení vlhkosti 65%), bezpečnostné dvere. V obývacej miestnosti je veľká rozkladacia pohovka. Cena nájmu zahŕňa Tv s archívom na 7 dní.

Preferujeme dlhodobých nájomníkov, či už súkromné osoby alebo firmy. Neváhajte nás kontaktovať, radi Vás uvítame na obhliadke. Celková cena nájmu bytu je 750 €/mesiac (cena je vrátane energií, TV a internetu). S prvým mesačným nájmom sa uhrádza aj depozit v rovnakej výške. Nie sme realitná kancelária a poprosíme realitné kancelárie, aby nás nekontaktovali.

Kontakt na makléra:
+421 915 739 102   Jitka Eliášová

Zdielať

Video

3D Obhliadka

Nehnuteľnosť na mape